Nina Manduk-Czyżyk

Nina Manduk-Czyżyk

  • Stanowisko: Partner Holistix Consulting
  • Miejsce: Region Północny
  • E-mail: nina@holistixconsulting.com
  • Telefon: +48 603 779 939
Kontakt:

review Nina Manduk-Czyżyk

Nina Manduk-Czyżyk od 16 lat działająca na rynku europejskiej turystyki medycznej pod marką MediConsult. Od 2005 roku współpracuje z najbardziej prestiżowymi placówkami medycznymi w regionie organizując wysokiej jakości zabiegi chirurgii plastycznej, ortopedyczne, leczenie stomatologiczne w specjalistycznych klinikach w Szczecinie dla pacjentów z zagranicy. 

Od pierwszej konsultacji przez leczenie i rekonwalescencję, zapewnia pełne doradztwo w zakresie organizacji leczenia i pobytu pacjenta, transportu, opieki pooperacyjnej. Ekspert w zakresie obsługi pacjenta i wsparcia pracy jednostki medycznej w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta zagranicznego.

Na przestrzeni lat zajmuje się również optymalizacją pracy placówek działających w  medycynie komercyjnej. Od stworzenia planu szerokich działań marketingowych, poprzez organizację pracy i szkolenie personelu do przygotowania kliniki do profesjonalnej obsługi pacjenta. 

Czynnie promuje region Pomorza Zachodniego pracując na jego rozpoznawalność jako wysokiej jakości marki i najlepszego miejsca destynacji dla pacjentów zagranicznych. Pomysłodawczyni i autorka I konferencji turystyki medycznej i medycyny komercyjnej w Szczecinie, przewodnicząca klastra medycznego MediKlaster zrzeszającego jednostki medyczne w regionie, członkini prestiżowego klubu Szczecin Business Ladies.