Katarzyna Gawron

Katarzyna Gawron

  • Stanowisko: Partner Holistix Consulting
  • E-mail: kgawron@holistixconsulting.com
  • Telefon: +48884030404
Kontakt:
Absolwentka Akademii Ekonomicznej wydziału Zarządzania, kierunek Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Manager w procesie zarządzania, Absolwentka Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec.

Artystyczny partner holistycznego zespołu.

Przepełniona barwnymi kontrastami. Kocha modę, która stanowi element jej duszy. Jej zamiłowanie do piękna i estetyki daje o sobie znać w każdym obszarze życia – łącząc biznes, styl i wyjątkową kreatywność.

Od 16 lat związana ze sprzedażą – w tym 10 lat na rynkach Beauty. W swojej dotychczasowej karierze pełniła funkcję Managera Kluczowych Klientów Croma Pharma, Dyrektora Departamentu ds. Kluczowych Klientów Neauvia Poland. Odpowiadała za stworzenie unikalnych programów biznesowych.

Przez lata związana z korporacjami, które nauczyły ją konsekwencji, wytrwałości i uwolniły jej potencjał sprzedażowy. W wyjątkowy i praktyczny sposób łączy artyzm duszy z pragmatyczną logiką.

Ponadprzeciętna intuicja w biznesie pozwoliła z sukcesem osiągać najlepsze wyniki w strukturach sprzedażowych.

Prywatnie: mama dwójki cudownych dzieci, pasjonatka mody z ogromnymi marzeniami stworzenia swojej autorskiej kolekcji ubrań, którą pokaże światu: “co jej w duszy gra :)”. Praktykuje jogę, gra w tenisa i dla równowagi medytuje.

Pewna swoich umiejętności – współzarządzająca Holistix Group Sp. z o.o.

 

Języki:

polski

angielski