Wizerunek Twojej marki w social mediach - szkolenie stacjonarne 06.09.2023

10056
2 337.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu
 • Szkolenie stacjonarne w komfortowych wnętrzach w samym centrum Warszawy
 • 06.09.2023
 • Z parkingiem
 • 200 m od dworca centralnego

Szanowni Państwo zapraszamy na warsztaty biznesowe segmentu med/beauty stworzone dla osób, które pragną zmienić po wakacjach obraz swojej marki kliniki, lub też marki osobistej.

Warsztaty zostały zaprojektowane dla tych wszystkich, którzy pragną mieć wpływ na to jak wygląda ich wizerunek w mediach, spróbowali samodzielnie prowadzić swoje media społecznościowe, spróbowali przez agencję i nadal CZUJĄ ,że to nie jest to.

Szkolenie "Ready for new beauty" ma na celu odczarowanie tego środowiska, i przede wszystkim ma na celu połączenie obu świató biznesu beauty.

Sprzedaż i Marketing w Beauty social Mediach.

To biznesowe combo, pozwoli ci swobodnie się poruszać w takiej formie, która będzie dla Ciebie autentyczna. To na czym najbardziej nam zależy, to odejście od utartych schematów, rolki, karuzele, zdjęcia, opisy..

To wszystko działa, ale to wszystko musi mieć formę, która tylko do Ciebie pasuje, do Twojego pacjenta.


Wspólnie z Joanną Mnich z agencji Brand Burger opracowałyśmy warsztaty, które będą pod Ciebie i dla Ciebie.

W jaki sposób ?

 • szkolenie poprzedzi ankieta, która wyostrzy nam najbardziej istotne obszary dla Ciebie
 • szkolenie jest dla max 6 osób, z każdą z osób pracujemy indywidualnie i pracujemy od razu bezpośrednio na warsztach z twoim kontem ( fb i instagram).
 • Dobieramy do komunikacji marketingowej - twój spersonalizowany komunikat sprzedażowy
 • wychodzisz z warsztatów z opracowanym planem 30 dniowym, w którym samodzielnie przekonasz się o skuteczności nowego języka komunikacji obraz plus odpowiednie słowa
 • nauczysz się budować prawdziwe zaangażowanie swoich odbiorców
 • po weryfikacji przez nas twojego konta na fb, instagramie - otrzymasz praktyczne przykłady lub gdy stwierdzisz, że owszem wszystko ci się podoba, tylko i tak nie masz czasu, jest możliwość rozszerzenia usługi o nasz zespół - wówczas nie płacisz startowej opłaty ( 1500 netto ) dodatkowo za weryfikacje i audyt swojego wizerunku w sieci.

LOKALIZACJA


CIC Warsaw – Verso Place, chmielna 73 00 -801 Warszawa

CO SPRAWIA, ŻE WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA UCZESTNICTWO W WARSZTATACH ?

 • 23 lata doświadczenia w biznesie
 • 8 lat doświadczenia w online marketingu
 • 10 lat doświadczenia w biznesie beauty
 • Udokumentowane sukcesy klientów
 • Bardzo dobra znajomość rynku med./beauty
 • Kameralne grupy – max 6 osób

Praca tylko na detalach, koncentrujemy się na Twojej klinice, twoim profilu i pracujemy na zajęciach z twoim celem.

Co się zmieni po warsztatach z nami ?

 • Nauczysz się używać narzędzi sprzedażowo marketingowych dla swojego profilu
 • Zrozumiesz i przede wszystkim nauczysz się samodzielnie obsługiwać swoje social media
 • Nauczysz się budować angażujące social media
 • Zbudujesz swoją prawdziwą grupę klientów, followersów

Nie będzie mowy o trendowych rolkach, każdy z uczestników otrzyma swoją ścieżkę marketingową, taką która go nie zmieni, tylko spójnie z jego właściwą grupą pacjentów, z tobą samym podniesie efektywność twoich online działań.

Wspólnie z Joanną, jesteśmy wierne zdaniu, że to osobowość marki jest najważniejsza w mediach i to nasze dna jest najlepszym drogowskazem dla twojego pacjenta/ klienta.

Prowadzący warsztaty :

Magdalena Wójcik Feel3 Consulting Marek Beauty

Absolwentka bankowości i finansów z ponad 15-letnim doświadczeniem
w sektorze bankowym.

Absolwentka studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz prestiżowego programu LeaderShip w Harvard Business Review.

Certyfikowany międzynarodowy speaker Brian Tracy International, absolwentka warsztatów u amerykańskiego lidera coachów biznesowych Tonny’ego Robbinsa w Chicago. Publicystka w branżowych magazynach z obszarów zarządzania i kosmetologii, Prelegenktka kongresów beauty w kraju i za granicą. Dyrektor generalna marki Neauvia oraz Międzynarodowy dyrektor Neauvia Cosmeceuticals w latach 2014–2020.

CEO FEEL3 – platformy nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla sektora medycznego, beauty i marek luksusowych.

Wykładowca wyższej uczelni WSiZ w Warszawie przedmiotów dedykowanych rozwojowi bieznesu med./ beauty oraz efektywnej komunikacji z pacjentem.

Autorka i prowadząca podcastów #holistixroom #estetyczne rozmowy – o biznesie i biznesowym lifestyle’u. Autorka projektu „Laboratorium biznesu medycyny estetycznej”, w którym kompleksowo szkoli placówki, managerów oraz zespoły z procesów usprawniających najważniejsze obszary organizacji, takie jak: zarządzanie, motywacja zespołów, sprzedaż kosmetyków, prawidłowa wycena usług i komunikacja z pacjentem. Promotorka filozofii #SlowMedicine na polskim rynku beauty.


Joanna (Jagoda) Mnich - Brand Burger

Art Director z pasją do tworzenia atrakcyjnych tożsamości marek i strategii komunikacyjnych. Dzięki doświadczeniu w branży od ponad 11 lat, stworzyła butik kreatywny o nazwie Brand Burger, który zapewnia firmom i organizacjom najwyższej klasy rozwiązania w zakresie brandingu, projektowania i komunikacji.

Absolwentka studiów wyższych - sztuka nowych mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, a także psychologię i informatykę na SWPS. Jako samouk dorzuciła do swoich kompetencji wiedzę na temat UX, którą wykorzystuję w wielu projektach (nie tylko stron internetowych :)) Ta wyjątkowa mieszanka umiejętności i wiedzy pozwala jej podchodzić do wyzwań związanych z projektowaniem ze świeżą i innowacyjną perspektywą, wykorzystując zarówno kreatywność, jak i technologię, aby osiągać najlepsze wyniki.

W trakcie swojej kariery pracowała z największymi agencjami reklamowymi i klientami, tworząc kampanie, które odbiły się echem wśród odbiorców w różnych kanałach medialnych. Bardzo mocno interesuje mnie stosunkowo nowy temat, którym jest neuroestetyka, co pozwala na głębszym poziomie rozumieć percepcję neurobiologicznych podstaw przeżyć estetycznych w kontekście designu.

Dodatkowo max podekscytowana tematem kryptowalut i technologii blockchain, który rozwija w celu wzmocnienie pozycji biznesu dzięki bezpiecznym, zdecentralizowanym i niezmiennym rozwiązaniom typu blockchain oraz projektowania bardziej przejrzystych, wydajnych i zautomatyzowanych rozwiązań.

Oprócz prowadzenia butiku mediowego, prywatnie jest pasjonatem sztuki, artystką i uzależnioną od sportu joginką :).

Miłość do kreatywności i projektowania dorównuj zaangażowaniu w pomaganie firmom w osiąganiu sukcesów i rozwoju dzięki skutecznym strategiom budowania marki i komunikacji.

Do zobaczenia na warsztatach


Magda & Joanna

Zapisz ten produkt na później